Uszczelniacze butylowe i PIB

Uszczelniacz Terostat IX

Uszczelniacze butylowe i uszczelniacze poliizobutylowe (PIB) występują w formie taśm i sznurów oraz jako materiały nieprofilowane (w szczególności do nakładania na gorąco). Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie należy uszczelnić złącze przeciw wodzie i wilgoci. Uszczelniacz Terostat IX występuje nieprofilowany lub wstępnie profilowany.

Uszczelniacz Terostat VII

Uszczelniacze butylowe i uszczelniacze poliizobutylowe (PIB) występują w formie taśm i sznurów oraz jako materiały nieprofilowane (w szczególności do nakładania na gorąco). Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie należy uszczelnić złącze przeciw wodzie i wilgoci. Uszczelniacz Terostat VII występuje w postaci taśm.

Uszczelniacz Terostat M110

Uszczelniacze butylowe i uszczelniacze poliizobutylowe (PIB) występują w formie taśm i sznurów oraz jako materiały nieprofilowane (w szczególności do nakładania na gorąco). Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie należy uszczelnić złącze przeciw wodzie i wilgoci. Uszczelniacz Terostat M110 występuje w postaci sznurów ze specjalnym rdzeniem.

Uszczelniacz Terostat-Alu-Fixband

Uszczelniacze butylowe i uszczelniacze poliizobutylowe (PIB) występują w formie taśm i sznurów oraz jako materiały nieprofilowane (w szczególności do nakładania na gorąco). Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie należy uszczelnić złącze przeciw wodzie i wilgoci. Uszczelniacz Terostat-Alu-Fixband występuje w postaci taśmy.

Uszczelniacz Terostat 81

Uszczelniacze butylowe i uszczelniacze poliizobutylowe (PIB) występują w formie taśm i sznurów oraz jako materiały nieprofilowane (w szczególności do nakładania na gorąco). Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie należy uszczelnić złącze przeciw wodzie i wilgoci. Uszczelniacz Terostat 81 występuje w następujących formach: taśmy, sznury lub nieprofilowany.

Dane kontaktowe:

P.P.H. Multibo
Kleje smary sp. z.o.o.
ul. Leonarda 7/85
20-625 Lublin

Salon Sprzedazy:
ul. Stefczyka 5/23
20-051 Lublin

Zadzwoń
✆ +48 605 50 25 35
✆ +48 506 04 38 94

Napisz
info@multibo.lublin.pl