Kleje cyjanoakrylowe (szybkowiążące)

Loctite 435 – Klej błyskawiczny

Loctite 435 - klej błyskawiczny

Klej Loctite 435 to klej błyskawiczny – wzmocniony, przezroczysty.

Kleje Loctite 4850 i 4860

Kleje błyskawiczne Loctite 4850 i 4860

Loctite wprowadza dwa nowe kleje błyskawiczne wyjątkowo elastyczne i przezroczyste. W oparciu o nowoczesną technologię łączą one wszystkie dotychczasowe zalety błyskawicznych klejów Loctite – szybkie utwardzanie, uniwersalność i wytrzymałość – ze zdolnością tworzenia przezroczystej i elastycznej spoiny, odpornej na uderzenia. Te nowe kleje nadają się szczególnie do klejenia materiałów elastycznych, łącznie z papierem, tekturą, gumą, skórą, tworzywem sztucznym i całym szeregiem tkanin.

Klej Loctite 480

Klej cyjanoakrylowy Loctite 480

Czarny, wzmocniony kauczukiem klej szybkowiążący przeznaczony szczególnie do zastosowań wymagających wysokiej wytrzymałości na odrywanie i na obciążenia wibracyjne. Szczególnie nadaje się do łączenia metali, zwłaszcza w zastosowaniach, gdzie wymagana jest odporność na wyższe temperatury i na oddzieranie.

Klej Loctite 454

Klej szybkowiążący Loctite 454

Uniwersalny klej szybkowiążący ogólnego stosowania, typu żelowego, idealny do sklejania tkanin technicznych, papieru, żywic fenolowych, PCW, kauczuków nitrylowych i neoprenowych, ceramiki, skóry i drewna. Jego żelowa postać zapobiega wchłanianiu przez materiały porowate i sprawia, że klej 454 może być stosowany na powierzchniach w pozycji sufitowej i pionowej, z których nie spływa i nie ścieka.

Klej Loctite 406

Klej szybkowiążący  Loctite 406

Zapewnia jednorodne i wytrzymałe łączenie kauczuków (wyłącznie EPDM), tworzyw sztucznych i elastomerów. Stosując podkład Loctite 770 Polyolefin Primer można kleić tworzywa z grupy poliolefin np. polioetylen i polopropylen.

Klej Loctite 401

Loctite 401 - klej szybkowiążący

Klej szybkowiążący ogólnego stosowania opracowany w celu zapewnienia bardzo wysokiej i trwałej wytrzymałości przy łączeniu powierzchni kwaśnych i porowatych. Szczególnie odpowiedni do klejenia metali galwanizowanych, tworzyw kompozytowych, drewna, korka, materiałów piankowych, skóry, papieru i ceramiki.

Dane kontaktowe:

P.P.H. Multibo
Kleje smary sp. z.o.o.
ul. Leonarda 7/85
20-625 Lublin

Salon Sprzedazy:
ul. Stefczyka 5/23
20-051 Lublin

Zadzwoń
✆ +48 605 50 25 35
✆ +48 506 04 38 94

Napisz
info@multibo.lublin.pl